Acarlar'ı
Tanıyalım
Kurumsal yönetim ilkeleriyle yönetilen bir aile şirketi olan ACARLAR, Türkiye ekonomisine katkıları ile gelişimini sürdürüyor.

1963

yılından beri

59
yıllık
tecrübe
Güney Ege'nin Güçlü ve Köklü Markası
Acarlar

Kurucusu Hüseyin ACAR 1963 yılında çalışkanlığı, işe olan tutkusu ve azmi ile Atakent Mahallesinde küçük bir dükkanda ayakkabı tamirciliği ile başlayan ticari hayatına ayakkabı pazarlayarak ve bakkal dükkanı işleterek sürdürür. Bu arada; çocuklarının büyümesiyle de birlikte günün gelişen ekonomik şartları içerisinde 1977 yılında Muğla İli Dalaman ilçesinde Pepsi Satışı ile başlamış ve 1989 yılında Acarlar Ticaret Sanayi ve Turizm A.Ş. adıyla ticari hayatına giriş yapmıştır.

Bugün şirketlerimiz, Muğla ve ilçelerine distribütörlük ve bayilik sistemi ile faaliyette bulundukları toptan gıda, otomotiv ticareti & pazarlama, akaryakıt, turizm, sigorta, sanayi & ticaret sektörlerinde alanlarında yenilikçi vizyonları ile öncü rol üstlenerek fark yaratıyor. Kurumsal yönetim ilkeleriyle yönetilen bir aile şirketi olan Acarlar, Türkiye ekonomisine değer katıyor.

700
700
Uzman
Çalışan
446
446
Araç
Filosu
1
1
Milyon
Mutlu Müşteri
Nasıl
Başardım ?
Acarlar bugün bulunduğu noktaya, geleceğe yönelik yenilikçi vizyoner duruşu ve geçmişten gelen değerlerine sahip çıkarak gelmiştir.